Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3
eller
Registreringsnummer

FEBI BILSTEIN Bränslefilter Ledningsfilter

Artikelnummer: 24073
  • Filterutförande: Ledningsfilter
  • Diameter (mm): 80,0
  • Längd[mm]: 120
  • Vikt [kg]: 0,340
  • Material: stål
  • FEBI BILSTEIN: Bränslefilter
  • Objektnummer: 24073
  • Vårt pris: 97,10 kr
  • Tillverkarens varunummer: 24073
  • Tillverkarens: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816240730
  • Tillverkningsår till : Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: FEBI BILSTEIN 24073
  • EAN: FEBI BILSTEIN 4027816240730
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

127,76 kr**
-24%

97,10 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
OEM-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

Kompatibel med passagerar fordon
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) (Årsproduktion 11.1994 - 09.2001, 100 - 193 hk, Bensin)
  • AUDI A4 B5 Sedan (8D2) (Årsproduktion 11.1994 - 11.2000, 100 - 193 hk, Bensin)
  • AUDI A4 B6 Sedan (8E2) (Årsproduktion 11.2000 - 12.2004, 150 - 218 hk, Bensin)
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) (Årsproduktion 12.1997 - 01.2005, 116 - 260 hk, Bensin)
  • AUDI A6 C5 Sedan (4B2) (Årsproduktion 01.1997 - 01.2005, 116 - 260 hk, Bensin)
BMW
  • BMW 02 Sedan (E10) (Årsproduktion 01.1974 - 07.1975, 170 hk, Bensin)
  • BMW 02 Touring (E6) (Årsproduktion 01.1971 - 07.1975, 130 hk, Bensin)
  • BMW 2000-3200 (E9) Coupe (Årsproduktion 05.1971 - 03.1976, 180 - 200 hk, Bensin)
  • BMW 2500-3300 (E3) Sedan (Årsproduktion 07.1971 - 04.1977, 194 - 200 hk, Bensin)
  • BMW 3 Cabriolet (E30) (Årsproduktion 09.1982 - 10.1993, 90 - 195 hk, Bensin)
  • BMW 3 Cabriolet (E36) (Årsproduktion 03.1993 - 04.1999, 150 - 192 hk, Bensin)
  • BMW 3 Coupe (E36) (Årsproduktion 03.1992 - 04.1999, 150 - 192 hk, Bensin)
  • BMW 3 Sedan (E21) (Årsproduktion 01.1978 - 08.1982, 105 - 143 hk, Bensin)
  • BMW 3 Sedan (E30) (Årsproduktion 09.1982 - 01.1992, 90 - 238 hk, Bensin)
  • BMW 3 Sedan (E36) (Årsproduktion 09.1990 - 02.1998, 150 - 192 hk, Bensin)
  • BMW 3 Touring (E30) (Årsproduktion 07.1987 - 06.1994, 100 - 170 hk, Bensin)
  • BMW 5 Sedan (E12) (Årsproduktion 03.1972 - 08.1981, 102 - 218 hk, Bensin)
  • BMW 5 Sedan (E28) (Årsproduktion 05.1981 - 12.1987, 102 - 286 hk, Bensin)
  • BMW 5 Sedan (E34) (Årsproduktion 01.1988 - 09.1995, 113 - 340 hk, Bensin)
  • BMW 5 Touring (E34) (Årsproduktion 11.1991 - 01.1997, 113 - 340 hk, Bensin, Bensin/motorgas (LPG))
  • BMW 6 Coupe (E24) (Årsproduktion 10.1975 - 04.1989, 184 - 286 hk, Bensin)
  • BMW 7 (E23) (Årsproduktion 05.1977 - 08.1986, 184 - 252 hk, Bensin)
  • BMW 7 (E32) (Årsproduktion 09.1986 - 09.1994, 188 - 220 hk, Bensin)
  • FIAT Scudo I Flak/Chassi (220) (Årsproduktion 09.1996 - 12.2006, 79 hk, Bensin)
  • FIAT Scudo I Kombi (220) (Årsproduktion 02.1996 - 12.2006, 79 hk, Bensin)
  • FIAT Scudo I Skåpbil (220) (Årsproduktion 02.1996 - 12.2006, 79 hk, Bensin)
  • FIAT Ulysse I (220) (Årsproduktion 06.1994 - 08.2002, 99 - 147 hk, Bensin)
  • FORD Galaxy Mk1 (WGR) (Årsproduktion 11.1995 - 05.2006, 116 - 204 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 205 Cabriolet (Årsproduktion 08.1987 - 12.1994, 54 - 75 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 205 II Hatchback (Årsproduktion 10.1987 - 09.1998, 50 - 75 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 205 F Skåpbil (Årsproduktion 08.1990 - 05.1997, 60 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 309 II Hatchback (Årsproduktion 09.1989 - 12.1993, 54 - 60 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 405 I Sedan (15B) (Årsproduktion 06.1987 - 12.1993, 88 - 158 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 405 I Kombi (15E) (Årsproduktion 06.1987 - 08.1992, 88 - 158 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 405 II Sedan (4B) (Årsproduktion 08.1992 - 10.1995, 75 - 152 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 405 II Kombi (4E) (Årsproduktion 08.1992 - 10.1996, 75 - 121 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 605 Sedan (Årsproduktion 06.1989 - 09.1999, 107 - 200 hk, Bensin)
  • PEUGEOT 806 (Årsproduktion 06.1994 - 08.2002, 121 hk, Bensin)
  • PEUGEOT Expert I (224) (Årsproduktion 02.1996 - 09.2000, 79 hk, Bensin)
  • PEUGEOT Expert I Flak/Chassi (Årsproduktion 02.1996 - 09.2000, 79 hk, Bensin)
  • PEUGEOT Expert I Skåpbil (Årsproduktion 02.1996 - 09.2000, 79 hk, Bensin)
  • SEAT Alhambra I (7V8, 7V9) (Årsproduktion 04.1996 - 03.2010, 115 - 204 hk, Bensin)
  • SEAT Toledo I Hatchback (1L) (Årsproduktion 05.1991 - 03.1999, 71 - 150 hk, Bensin)
  • SKODA Superb I Sedan (3U4) (Årsproduktion 12.2001 - 03.2008, 115 - 193 hk, Bensin)
VW
  • VW Corrado (53i) (Årsproduktion 09.1988 - 12.1995, 115 - 190 hk, Bensin)
  • VW Golf I Cabriolet (155) (Årsproduktion 08.1989 - 03.1993, 98 hk, Bensin)
  • VW Golf II Hatchback (19E, 1G1) (Årsproduktion 08.1983 - 12.1992, 55 - 160 hk, Bensin)
  • VW Golf III Hatchback (1H1) (Årsproduktion 10.1991 - 09.1997, 55 - 190 hk, Bensin)
  • VW Golf III Cabriolet (1E7) (Årsproduktion 07.1993 - 05.1998, 75 - 115 hk, Bensin)
  • VW Golf III Van (1H1) (Årsproduktion 08.1991 - 12.1997, 90 hk, Bensin)
  • VW Golf III Variant (1H5) (Årsproduktion 07.1993 - 04.1999, 55 - 190 hk, Bensin)
  • VW Golf IV Cabriolet (1E) (Årsproduktion 06.1998 - 06.2002, 75 - 115 hk, Bensin)
  • VW Jetta Mk2 (19E, 1G2, 165) (Årsproduktion 01.1984 - 12.1992, 55 - 112 hk, Bensin)
  • VW LT 28-35 I Minibuss (Årsproduktion 08.1989 - 06.1996, 94 hk, Bensin)
  • VW LT 28-35 I Flak / Chassi (281-363) (Årsproduktion 03.1994 - 06.1996, 94 hk, Bensin)
  • VW LT 28-35 I Skåpbil (281-363) (Årsproduktion 03.1994 - 06.1996, 94 hk, Bensin)
  • VW LT 40-55 I Flak / Chassi (293-909) (Årsproduktion 08.1988 - 07.1989, 95 hk, Bensin)
  • VW Passat B3/B4 Sedan (3A2, 35i) (Årsproduktion 02.1988 - 08.1996, 75 - 174 hk, Bensin)
  • VW Passat B5 Sedan (3B2) (Årsproduktion 08.1996 - 11.2000, 101 - 193 hk, Bensin)
  • VW Passat B5 GP Sedan (3BG, 3B3) (Årsproduktion 10.2000 - 05.2005, 102 - 275 hk, Bensin)
  • VW Passat B3/B4 Variant (3A5, 35i) (Årsproduktion 02.1988 - 05.1997, 75 - 184 hk, Bensin)
  • VW Passat B5 Variant (3B5) (Årsproduktion 05.1997 - 11.2000, 101 - 193 hk, Bensin)
  • VW Passat B5 GP Variant (3BG, 3B6) (Årsproduktion 10.2000 - 08.2005, 102 - 275 hk, Bensin)
  • VW Polo II Classic (86C, 80) (Årsproduktion 01.1985 - 09.1994, 45 - 55 hk, Bensin)
  • VW Polo II Coupe (86C, 80) (Årsproduktion 01.1987 - 09.1994, 45 - 115 hk, Bensin)
  • VW Polo II Hatchback (86C, 80) (Årsproduktion 07.1987 - 09.1994, 45 - 75 hk, Bensin)
  • VW Polo II Skåpbil (86CF) (Årsproduktion 08.1992 - 07.1994, 45 - 54 hk, Bensin)
  • VW Sharan I (7M8, 7M9, 7M6) (Årsproduktion 09.1995 - 03.2010, 115 - 204 hk, Bensin, Bensin/motorgas (LPG))
  • VW Transporter T3 Minibuss (Årsproduktion 05.1979 - 07.1992, 70 - 112 hk, Bensin)
  • VW Transporter T3 Flak/Chassi (Årsproduktion 10.1984 - 07.1992, 83 - 112 hk, Bensin)
  • VW Transporter T3 Skåpbil (Årsproduktion 08.1983 - 07.1992, 83 - 112 hk, Bensin)
  • VW Transporter T4 Flak / Chassi (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) (Årsproduktion 07.1990 - 04.2003, 84 - 204 hk, Bensin)
  • VW Transporter T4 Minibuss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) (Årsproduktion 09.1990 - 04.2003, 84 - 204 hk, Bensin)
  • VW Transporter T4 Skåpbil (70A, 70H, 7DA, 7DH) (Årsproduktion 07.1990 - 04.2003, 84 - 204 hk, Bensin)
  • VW Vento (1H2) (Årsproduktion 11.1991 - 09.1998, 55 - 174 hk, Bensin)
FEBI BILSTEIN 1H0 201 511, 1H0 201 511 A, 251 201 511 A, 251 201 511 H, 3051335111 Bränslefilter
Recensioner
4 Denna produkt har betygsatts av 1166 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FEBI BILSTEIN 24073: reservdelar med liknande egenskaper
ACEMARK 132971
AKRON-MALÒ 1520104
AKRON-MALÒ 1520104
ASHIKA 30-01-192 100,26 kr*
AUTOMEGA 180013610 81,87 kr*
AUTOMEGA 180011810 81,73 kr*
BBR Automotive 001-10-23592
BOSCH 0 986 450 239
BOSCH 0 450 905 030 159,08 kr*
BOSCH 0 450 905 002 137,39 kr*
CONTINENTAL 28.0002-3006.2
DT 4.66671 196,48 kr*
IAP QUALITY PARTS 122-00030
JAPKO 30192
JP GROUP 1118700600 117,14 kr*
KAGER 11-0013
KRAFT 1722510
KSH EUROPE 1804.0084008
KSH EUROPE 1804.0084008
MAGNETI MARELLI 150020009400
MAGNETI MARELLI 152071760691
MAXGEAR 26-0076
MAXGEAR 26-0142 100,29 kr*
MEYLE 014 323 0007 139,71 kr*
MEYLE 314 133 2108 115,04 kr*
MEYLE 314 133 2107
OSSCA 03175
PROFIT 1530-1039 107,35 kr*
PROFIT 1530-0112 121,02 kr*
RED-LINE 37NI019
STELLOX 21-00746-SX
STELLOX 21-00002-SX
SWAG 20 92 4073
TOPRAN 103 023 90,78 kr*
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.14.003 Bästa pris garanterat74,15 kr*
UFI 31.510.00 108,35 kr*
UFI 31.500.00 124,80 kr*
VIKA 12010072901
WE PARTS 311060003
WXQP 10474
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
Liknande varor:
  • -24%
    PURFLUX Bränslefilter EP139
    Artikelnummer: EP139
    127,38 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer EP139
    • Tillverkarens PURFLUX
    • EAN nummer 3286061785811
    • PURFLUX Bränslefilter
    • Objektnummer EP139
    • Vårt pris 127,38 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    HENGST FILTER Bränslefilter H80WK07
    Artikelnummer: H80WK07
    108,00 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer H80WK07
    • Tillverkarens HENGST FILTER
    • EAN nummer 4030776008210
    • HENGST FILTER Bränslefilter
    • Objektnummer H80WK07
    • Vårt pris 108,00 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    HENGST FILTER Bränslefilter H80WK01
    Artikelnummer: H80WK01
    126,42 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer H80WK01
    • Tillverkarens HENGST FILTER
    • EAN nummer 4030776002669
    • HENGST FILTER Bränslefilter
    • Objektnummer H80WK01
    • Vårt pris 126,42 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    BOSCH Bränslefilter 0 450 905 264
    Artikelnummer: 0 450 905 264
    134,13 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 0 450 905 264
    • Tillverkarens BOSCH
    • EAN nummer 3165141078183
    • BOSCH Bränslefilter
    • Objektnummer 0 450 905 264
    • Vårt pris 134,13 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    BOSCH Bränslefilter 0 450 905 002
    Artikelnummer: 0 450 905 002
    137,39 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 0 450 905 002
    • Tillverkarens BOSCH
    • EAN nummer 3165142133829
    • BOSCH Bränslefilter
    • Objektnummer 0 450 905 002
    • Vårt pris 137,39 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    MAHLE ORIGINAL Bränslefilter KL 2
    Artikelnummer: KL 2
    144,64 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer KL 2
    • Tillverkarens MAHLE ORIGINAL
    • EAN nummer 4009026306420
    • MAHLE ORIGINAL Bränslefilter
    • Objektnummer KL 2
    • Vårt pris 144,64 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    MANN-FILTER Bränslefilter WK 830/7
    Artikelnummer: WK 830/7
    161,20 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer WK 830/7
    • Tillverkarens MANN-FILTER
    • EAN nummer 4011558906009
    • MANN-FILTER Bränslefilter
    • Objektnummer WK 830/7
    • Vårt pris 161,20 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    MANN-FILTER Bränslefilter WK 830
    Artikelnummer: WK 830
    149,55 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer WK 830
    • Tillverkarens MANN-FILTER
    • EAN nummer 4011558901509
    • MANN-FILTER Bränslefilter
    • Objektnummer WK 830
    • Vårt pris 149,55 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    MAHLE ORIGINAL Bränslefilter KL 88
    Artikelnummer: KL 88
    152,95 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer KL 88
    • Tillverkarens MAHLE ORIGINAL
    • EAN nummer 4009026050699
    • MAHLE ORIGINAL Bränslefilter
    • Objektnummer KL 88
    • Vårt pris 152,95 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    BOSCH Bränslefilter 0 450 905 030
    Artikelnummer: 0 450 905 030
    159,08 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 0 450 905 030
    • Tillverkarens BOSCH
    • EAN nummer 3165141017540
    • BOSCH Bränslefilter
    • Objektnummer 0 450 905 030
    • Vårt pris 159,08 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    MAHLE ORIGINAL Bränslefilter KL 9
    Artikelnummer: KL 9
    156,91 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer KL 9
    • Tillverkarens MAHLE ORIGINAL
    • EAN nummer 4009026031063
    • MAHLE ORIGINAL Bränslefilter
    • Objektnummer KL 9
    • Vårt pris 156,91 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    MAHLE ORIGINAL Bränslefilter KL 65
    Artikelnummer: KL 65
    182,45 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer KL 65
    • Tillverkarens MAHLE ORIGINAL
    • EAN nummer 4009026028285
    • MAHLE ORIGINAL Bränslefilter
    • Objektnummer KL 65
    • Vårt pris 182,45 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    BOSCH Bränslefilter 0 450 905 201
    Artikelnummer: 0 450 905 201
    201,23 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 0 450 905 201
    • Tillverkarens BOSCH
    • EAN nummer 3165141848243
    • BOSCH Bränslefilter
    • Objektnummer 0 450 905 201
    • Vårt pris 201,23 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    BOSCH Bränslefilter 0 450 905 275
    Artikelnummer: 0 450 905 275
    242,85 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 0 450 905 275
    • Tillverkarens BOSCH
    • EAN nummer 3165141082678
    • BOSCH Bränslefilter
    • Objektnummer 0 450 905 275
    • Vårt pris 242,85 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    MANN-FILTER Bränslefilter WK 831
    Artikelnummer: WK 831
    239,00 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer WK 831
    • Tillverkarens MANN-FILTER
    • EAN nummer 4011558913601
    • MANN-FILTER Bränslefilter
    • Objektnummer WK 831
    • Vårt pris 239,00 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om FEBI BILSTEIN Bränslefilter 24073?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 24073 FEBI BILSTEIN Bränslefilter 4027816240730 MasterCard® kreditkort— betalningsmetoder för 24073 FEBI BILSTEIN Bränslefilter 24073 Betala snabbt och enkelt med Visa FEBI BILSTEIN Bränslefilter 24073 Bränslefilter 24073 FEBI BILSTEIN 24073 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Bränslefilter FEBI BILSTEIN 24073 med banköverföring

Vill du lära dig mer om FEBI BILSTEIN Bränslefilter? Läs Bränslefilter 24073 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Bränslefilter 4027816240730Pålitlig och säker frakt med DHL Bränslefilter 24073 skickas säkert till din dörr av Postnord Bränslefilter 24073 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
loader Vänligen vänta...