• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #98-8808
0,00 kr
Din kundvagn är tom

DT Spare Parts 3.96405 Bromsbelägg framaxel

Artikelnummer: 3.96405 EAN: 4057795573611
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: DT Spare Parts 3.96405 framaxel framaxel
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Höjd [mm]: 92,5
  • Bredd[mm]: 210
  • Vikt [g]: 7345
  • Objektnummer: 3.96405
  • Vårt pris: 1573,08 kr
  • Tillverkare: DT Spare Parts
  • EAN nummer: 4057795573611
  • Skick: Helt ny
DT Spare Parts
Branschnummer: DT SPARE PARTS 29095
I lager
1573,08 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
Autodoc Plus till DT Spare Parts 29095
Läs mer
Kompatibel med passagerar fordon
Kompatibel med Kommersiella fordon
ОЕ-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret:

DT Spare Parts 3.057.0078.00 Bromsbelägg

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: DT Spare Parts Bromsbelägg 3.96405?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Kunders frågor och alla svar

0 Frågor
Frågor om DT Spare Parts Bromsbeläggsats 3.96405?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 29095 DT Spare Parts Bromsklossar 3.96405
MasterCard — betalningsmetoder för 29095 DT Spare Parts Bromsbeläggsats 396405
Betala snabbt och enkelt med Visa DT Spare Parts Bromsbelägg 29095
Belägg 29095 DT Spare Parts 4057795573611 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet
DT Spare Parts 29095 Bromsbelägg EAN 4057795573611 med banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Spare Parts Bromsklossar?

Läs Bromsbelägg 396405 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbeläggsats 4057795573611 Pålitlig och säker frakt med DHL
Bromsklossar 29095 frakt med Postnord
Belägg 3.96405 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
DT Spare Parts 3.96405: reservdelar med liknande egenskaper
DT Spare Parts 02.02.50.210327
DT Spare Parts 06 301
DT Spare Parts 16364
FEBI BILSTEIN 10674
FEBI BILSTEIN 16596
FEBI BILSTEIN 116255
389,74 kr* Bästa pris garanterat
HALDEX 1910959010
LPR 05P1168
LPR 05P1168K
LPR 05P1174
LPR 05P1174K
MEYLE 025 290 9530
MEYLE 025 290 9530/PD
MEYLE 000 421 0710
MEYLE 0004210710
MEYLE 0252909530
MEYLE 0252909530PD
PE Automotive 066.258-00A
PE Automotive 086.306-00A
PE Automotive 086.346-00A
PE Automotive 06625800A
PE Automotive 086.306-00
PE Automotive 08630600
PE Automotive 08630600A
PE Automotive 08630650
PE Automotive 08630650A
SAMPA 096.613
SAMPA 096613
ST-TEMPLIN 03.120.8700.110
ST-TEMPLIN 03.120.8700.111
ST-TEMPLIN 031208700110
ST-TEMPLIN 031208700111
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.35.076
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135076
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0535020
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader