• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #88-2818
0,00 kr
Din kundvagn är tom

DT Spare Parts 4.90931 Bromsbelägg framaxel

Artikelnummer: 4.90931 EAN: 4057795411838
Skicka recension
Beskrivning
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: DT Spare Parts 4.90931 framaxel framaxel
  • Tjocklek [mm.]: 22
  • Höjd [mm]: 85,5
  • Bredd[mm]: 175
  • WVA-nummer: 29835
  • Vikt [g]: 3362
  • Objektnummer: 4.90931
  • Vårt pris: 1508,61 kr
  • Tillverkare: DT Spare Parts
  • EAN nummer: 4057795411838
  • Skick: Helt ny
DT Spare Parts
Branschnummer: DT SPARE PARTS 29835
I lager
1508,61 kr

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
Autodoc Plus till DT Spare Parts 29835
Läs mer
Kompatibel med passagerar fordon
Kompatibel med Kommersiella fordon
ОЕ-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret:

DT Spare Parts A004 420 4820 Bromsbelägg

Helt likvärdiga produkter

-47%
RIDEX 402B0822 Bromsbelägg framaxel, Bakaxel, Low-Metallic, förb. för slitvarnarkontakt
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: framaxel, Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Material: Low-Metallic
  • Tjocklek [mm.]: 22
  • Höjd [mm]: 85,6
  • Bredd[mm]: 174,8
  • Vikt [kg]: 3,95
  • Bromstyp: Skivor
  • uppfyller ECE-norm: ECE-R90
  • Objektnummer: 402B0822
  • Vårt pris: 423,88 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191148219
  • Skick: Helt ny
Detaljer
RIDEX 402B0822 Bromsbelägg
Artikelnummer: 402B0822
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

810,97 kr
423,88 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
TRW GDB5050 Bromsbelägg förb. för slitvarnarkontakt
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Bromssystem: MERITOR 2X60
  • Tjocklek [mm.]: 21,7
  • Höjd [mm]: 85,5
  • Bredd[mm]: 175,0
  • Kontrollmärke: E9 90R-02A1249 / 0644
  • Hål-Ø 1 [mm]: 3,1
  • Objektnummer: GDB5050
  • Vårt pris: 428,09 kr
  • Tillverkare: TRW
  • EAN nummer: 3322937354085
  • Skick: Helt ny
Detaljer
TRW 29835 Bromsbelägg
Artikelnummer: GDB5050
428,09 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
BOSCH 0 986 468 350 Bromsbelägg Low-Metallic, med monteringsanvisning
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Bromssystem: Lucas-Girling
  • Material: Low-Metallic
  • Tjocklek [mm.]: 21,7
  • Höjd [mm]: 86,7
  • Bredd[mm]: 174,5
  • WVA-nummer: 29835
  • Kontrollmärke: ECE-R90
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med monteringsanvisning
  • Objektnummer: 0 986 468 350
  • Vårt pris: 467,30 kr
  • Tillverkare: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143664261
  • Skick: Helt ny
Detaljer
BOSCH BP719 Bromsbelägg
Artikelnummer: 0 986 468 350
467,30 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-17%
MEYLE 025 290 6522 Bromsbelägg ORIGINAL Quality, framaxel, exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt, utan monteringstillbehör
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • tilläggsinformation: ORIGINAL Quality
  • Position: framaxel
  • Slitvarnarkontakt: exkl. slitvarnarkontakt, förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: utan monteringstillbehör
  • Bromssystem: Lucas B2x60
  • Tjocklek [mm.]: 22
  • Höjd [mm]: 85,5
  • Bredd[mm]: 175
  • Objektnummer: 025 290 6522
  • Vårt pris: 531,62 kr
  • Tillverkare: MEYLE
  • EAN nummer: 4040074129579
  • Skick: Helt ny
Detaljer
MEYLE 29065 Bromsbelägg
Artikelnummer: 025 290 6522
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

643,15 kr
531,62 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
REMSA JCA 245.00 Bromsbelägg framaxel
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Position: framaxel
  • Bromssystem: MERITOR 2X60
  • Tjocklek [mm.]: 21,7
  • Längd[mm]: 175
  • Höjd [mm]: 85,5
  • Vikt [kg]: 4,275
  • Objektnummer: JCA 245.00
  • Vårt pris: 565,33 kr
  • Tillverkare: REMSA
  • EAN nummer: 8427975005946
  • Skick: Helt ny
Detaljer
REMSA JCA024500 Bromsbelägg
Artikelnummer: JCA 245.00
565,33 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
KRAFT 6001300 Bromsbelägg
Produktinfo
  • Mängdenhet: Axel set
  • Bromssystem: ATE
  • Höjd [mm]: 85,5
  • Bredd[mm]: 174,8
  • Kontrollmärke: ECE R-90
  • Tillverkningsnummer: 6001300
  • Objektnummer: 6001300
  • Vårt pris: 608,27 kr
  • Tillverkare: KRAFT
  • EAN nummer: 5900427189355
  • Skick: Helt ny
Detaljer
KRAFT 6001300 Bromsbelägg
Artikelnummer: 6001300
608,27 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
Autodoc nätaffär din Gör-det-själv bilreparatör
Så byter du bromsskivor bak och bromsbelägg på MERCEDES BENZ E W210 GUIDE AUTODOC
Så byter du bromsskivor, fram och bromsbelägg, fram på MERCEDES-BENZ E W210 [GUIDE]

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: DT Spare Parts Bromsbelägg 4.90931?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
3
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Kunders frågor och alla svar

0 Frågor
Frågor om DT Spare Parts Bromsbeläggsats 4.90931?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Populära inlägg

Betalningsmetoder:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 29835 DT Spare Parts Bromsklossar 4.90931
MasterCard — betalningsmetoder för 29835 DT Spare Parts Bromsbeläggsats 490931
Betala snabbt och enkelt med Visa DT Spare Parts Bromsbelägg 29835
Belägg 29835 DT Spare Parts 4057795411838 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet
DT Spare Parts 29835 Bromsbelägg EAN 4057795411838 med banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Spare Parts Bromsklossar?

Läs Bromsbelägg 490931 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbeläggsats 4057795411838 Pålitlig och säker frakt med DHL
Bromsklossar 29835 frakt med Postnord
Belägg 4.90931 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
DT Spare Parts 4.90931: reservdelar med liknande egenskaper
BOSCH 0 986 424 170
BOSCH 0986468350
CONTINENTAL CTAM 13.0460-4201.2
CONTINENTAL CTAM 13.0460-6015.2
CONTINENTAL CTAM 13046042012
CONTINENTAL CTAM 13046060152
DT Spare Parts 04.01.42.400348
DT Spare Parts 040142400348
FEBI BILSTEIN 10 91 6247
FEBI BILSTEIN 10916247
KAWE 0379 00
KAWE 0379 20
KAWE 0245 00
KAWE 024500
LEMFÖRDER 13352 04
LPR 05P360
LPR 05P423
LPR 05P423A
MEYLE 025 211 5317/PD
MEYLE 0252115317
MEYLE 0252115317PD
MEYLE 0252906522
MEYLE 0252983521
MEYLE 025 211 5317
362,92 kr* Bästa pris garanterat
PE Automotive 086.311-30
PE Automotive 08631130
PE Automotive 08631130A
SAMPA 096.1819
SAMPA 0961819
ST-TEMPLIN 03.120.8700.130
ST-TEMPLIN 03.120.8700.170
ST-TEMPLIN 031208700130
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235102
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235146
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader