• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #57-9087
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Det gör det enklare att hitta produkter som passar ditt fordon
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

BSG BSG 60-200-036 Bromsbelägg som passar till MERCEDES-BENZ C-klass framaxel, förb. för slitvarnarkontakt, med tillbehör

Artikelnummer: BSG 60-200-036 EAN: 8719822052945
Skicka recension
Beskrivning
  • Position: BSG 60200036 framaxel framaxel
  • Slitvarnarkontakt: förb. för slitvarnarkontakt
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tillbehör
  • Bromssystem: Knorr SB / SN7 (ProTec
  • Tjocklek [mm.]: 30
  • Längd[mm]: 248
  • Höjd 1 [mm]: 110
  • Kontrollmärke: E1 90R 011142 / 203
  • Vikt [kg]: 10
  • Utrustningsvariant: with welded spring
  • Komponentnummer: BSG 60-200-036
  • Objektnummer: BSG 60-200-036
  • Vårt pris: 45,51 kr
  • Tillverkare: BSG
  • EAN nummer: 8719822052945
  • Position: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Helt ny
Branschnummer: BSG 60200036, BSG BSG 60200036, BSG BSG60200036
Slut i lager
Gratis leverans av denna produkt
45,51 kr

Pris inkl. 25% moms

gratis frakt

Lägg till i önskelista
Autodoc Plus till BSG 60200036
Läs mer
Kompatibel med passagerar fordon
BSG A006 420 10 20 Bromsbelägg
Autodoc nätaffär din Gör-det-själv bilreparatör

Bromsbelägg Manual/Steg för steg guide för reparation och utbyte

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: BSG Bromsbelägg BSG 60-200-036?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
4
Skicka recension
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Kunders frågor och alla svar

0 Frågor
Frågor om BSG Bromsbeläggsats BSG 60-200-036?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Betalningsmetoder:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 60200036 BSG Bromsklossar BSG 60-200-036
MasterCard — betalningsmetoder för 60200036 BSG Bromsbeläggsats BSG60200036 som passar till MERCEDES-BENZ C-klass
Betala snabbt och enkelt med Visa BSG Bromsbelägg 60200036, BSG 60200036 som passar till MERCEDES-BENZ C-klass
Belägg 60200036 BSG 8719822052945 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet
BSG 60200036 Bromsbelägg EAN 8719822052945 med banköverföring

Vill du lära dig mer om BSG Bromsklossar?

Läs Bromsbelägg BSG60200036 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsbeläggsats 8719822052945 Pålitlig och säker frakt med DHL
Bromsklossar 60200036, BSG 60200036 frakt med Postnord
Belägg BSG 60-200-036 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

BSG BSG 60-200-036: reservdelar med liknande egenskaper
4U Autoparts 22900ME
A.B.S. 36838
299,73 kr* KUNDERNAS VAL
AIR FREN 21.29087
ATE 13046029752
AUGROS 55527303
BENDIX 571828B
BERAL 2917930004145504
BERAL 2925330004145504
BOSCH 0986460977
BRECK 214390070110
E.T.F. 12-5316
HELLA PAGID 2143909
ICER 151194
JURID 2925305390
1476,29 kr*
JURID 571828J
510,32 kr*
KLAXCAR FRANCE 26201z
MAGNETI MARELLI 363700205067
METELLI 22-0585-0
MGA 347
NK 223321
496,51 kr*
PE Automotive 086.300-50A
QUINTON HAZELL 2875
REMSA 044502
RHIAG 16866
ROADHOUSE 244500
RPK 571828S
SBP 07-P29108
816,63 kr*
SOFIMA-CN 571828S
TEXTAR 2920202
TEXTAR 2920203
TEXTAR 2143905
511,48 kr*
TEXTAR 2927801
1374,33 kr*
VALEO 541679
VALEO 540559
WAGNER 2910804950
WEEN 151-1054
*Pris inkl. 25% moms, gratis frakt