Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3
eller
Registreringsnummer
Märkesvaror - Ledsats, drivaxel METELLI
15-1247 METELLI Yttre kuggar hjulsidan: 27, Inre kuggn. hjulsida: 22 Ledsats, drivaxel 15-1247 köp lågt pris

METELLI Ledsats, drivaxel 

Artikelnummer: 15-1247
  • Yttre diameter [mm]: 83
  • mekaniskt bearbetad: utan spr fr lsring
  • Diameter ttningsring [mm]: 56
  • Inre kuggning hjulsida: 22
  • Yttre kuggning hjulsida: 27
  • Ledutfrande: Konstanthastighetskulled
  • Yttre kuggar hjulsidan: 27
  • Inre kuggning hjulsida: 22
  • Diameter tätningsring [mm]: 56
  • mekaniskt bearbetad: med spår för låsring
  • Gängmått: M22 x 1,5, M22x1,5
  • Diameter (mm): 83
  • Material: gummi
  • METELLI: Ledsats, drivaxel
  • Objektnummer: 15-1247
  • Vårt pris: 427,54 kr
  • Tillverkarens varunummer: 15-1247
  • Tillverkarens: METELLI
  • EAN nummer: 8032747472460
  • Position : Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: METELLI 15-1247
  • EAN: METELLI 8032747472460
Lägg till i önskelista

I lager

593,80 kr**
-28%

427,54 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
Visa billigare motsvarigheter:
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

OEM-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

Kompatibel med passagerar fordon
  • SUBARU Forester I (SF) (Årsproduktion 08.1997 - 09.2002, 122 - 177 hk, Bensin)
  • SUBARU Forester II (SG) (Årsproduktion 09.2002 - 05.2005, 177 hk, Bensin)
  • SUBARU Impreza I Coupe (GFC) (Årsproduktion 01.1993 - 12.2000, 90 - 211 hk, Bensin)
  • SUBARU Impreza I Kombi (GF) (Årsproduktion 08.1992 - 12.2000, 90 - 211 hk, Bensin)
  • SUBARU Impreza I Sedan (GC) (Årsproduktion 08.1992 - 12.2000, 90 - 211 hk, Bensin)
  • SUBARU Legacy I Sedan (BC) (Årsproduktion 01.1989 - 07.1994, 103 - 140 hk, Bensin)
  • SUBARU Legacy I Kombi (BC, BJF) (Årsproduktion 01.1989 - 07.1994, 103 - 136 hk, Bensin)
  • SUBARU Legacy II Kombi (BG) (Årsproduktion 02.1994 - 12.1998, 116 - 131 hk, Bensin)
  • SUBARU Legacy II Sedan (BD) (Årsproduktion 07.1994 - 03.1999, 116 - 131 hk, Bensin)
  • SUBARU Legacy III Kombi (BH) (Årsproduktion 12.1998 - 08.2003, 156 hk, Bensin)
  • SUBARU Legacy III Sedan (BE) (Årsproduktion 10.1998 - 08.2003, 156 hk, Bensin)
  • SUBARU SVX (CX) (Årsproduktion 09.1992 - 12.1997, 220 - 230 hk, Bensin)
METELLI 28021-AA003, 28021-AA011, 28021-AA012, 28021-AA013, 28021-AA160 Ledsats, drivaxel
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 1 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
METELLI 15-1247: reservdelar med liknande egenskaper
BERTOLOTTI SPI22177
BLUE PRINT ADS78911 371,77 kr*
CIFAM 607-247 500,90 kr*
COMLINE CSB45007E
FAG 771035230
GCK SB-2-07-012
GENERAL RICAMBI SU1011
GLO P229K
GLO 3229K
GSP 856040 318,10 kr*
GSP 856005 Bästa pris garanterat279,22 kr*
INTERBRAKE GSU4070K
INTERPARTS OJ-0954
JAPANPARTS GI-707
LPR KSU406 407,53 kr*
LÖBRO 301991 929,02 kr*
LÖBRO 300895
MAPCO 16566 463,59 kr*
MEYLE 34-14 498 0006 399,15 kr*
MEYLE 34144980006
NIPPARTS N2827029
NIPPARTS J2827015
NIPPARTS J2827023
ODM-MULTIPARTS 12-070954
OPEN PARTS CVJ5241.10
QUINTON HAZELL QVJ636
RE-EX TDL9319R
REMY DRC32008K
RHIAG E300895
RHIAG E300895
RHIAG E301991
RHIAG E301991
RHIAG E11094001
RHIAG E11094001
RUVILLE 78107S
SERCORE 21261
SHAFTEC JCV977N
SPIDAN 22177
TRISCAN 854068108
VEMA 18536
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om METELLI Ledsats, drivaxel 15-1247?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 15-1247 METELLI Ledsats, drivaxel 8032747472460 MasterCard® kreditkort— betalningsmetoder för 15-1247 METELLI Ledsats, drivaxel 151247 Betala snabbt och enkelt med Visa METELLI Ledsats, drivaxel 15-1247 Ledsats, drivaxel 15-1247 METELLI 15-1247 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Ledsats, drivaxel METELLI 15-1247 med banköverföring

Vill du lära dig mer om METELLI Ledsats, drivaxel? Läs Ledsats, drivaxel 151247 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Ledsats, drivaxel 8032747472460Pålitlig och säker frakt med DHL Ledsats, drivaxel 15-1247 skickas säkert till din dörr av Postnord Ledsats, drivaxel 15-1247 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
loader Vänligen vänta...