Plus
Pröva premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Märkesvaror - Hel packningssats, motor LEMA
38045.00 LEMA med cylindertoppspackning, med packbox vevaxel, med ventilkåpspackning, med ventilskaftstätning Hel packningssats, motor 38045.00 köp lågt pris

LEMA Hel packningssats, motor  med cylindertoppspackning, med packbox vevaxel, med ventilkåpspackning, med ventilskaftstätning

Artikelnummer: 38045.00
  • Tilläggsartikel/tilläggsinformation: med cylindertoppspackning, med ventilkåpspackning, med ventilskaftstätning, med packbox vevaxel
  • Vikt [kg]: 1,66
  • LEMA: Hel packningssats, motor
  • Objektnummer: 38045.00
  • Vårt pris: 1750,34 kr
  • Tillverkarens varunummer: 38045.00
  • Tillverkarens: LEMA
  • EAN nummer: 505288
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: LEMA 38045.00
  • EAN: LEMA 505288
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

Slut i lager

2333,79 kr**
-25%

1750,34 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
OEM-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

Kompatibel med passagerar fordon
Kompatibel med Kommersiella fordon
LEMA 7172 8337, 9947 7116, 9947 7116 Hel packningssats, motor
Recensioner
3
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt produkten
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om LEMA Hel packningssats, motor 38045.00?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 38045.00 LEMA Motorpackningar 505288 MasterCard — betalningsmetoder för 38045.00 LEMA Hel packningssats, motor 3804500 Betala snabbt och enkelt med Visa LEMA Hel packningssats, motor 38045.00 Hel packningssats, motor 38045.00 LEMA 38045.00 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Hel packningssats, motor LEMA 38045.00 med banköverföring

Vill du lära dig mer om LEMA Hel packningssats, motor? Läs Hel packningssats, motor 3804500 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Motorpackningar 505288Pålitlig och säker frakt med DHL Postnord Motorpackningar 38045.00 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
LEMA 38045.00: reservdelar med liknande egenskaper
DT Spare Parts 206210
DT Spare Parts 4047755599874
DT Spare Parts 890058
ELRING 181.260
ELRING 0863150
ELRING 181260
LEMA 38045.01
LEMA 4301800
REINZ 01-33951-01
REINZ 01-33951-07
VICTOR REINZ 013395101
VICTOR REINZ 013395107