Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

DT Lamellcentrum 

Artikelnummer: 2.30288
  • Vikt [g]: 9740
  • Diameter (mm): 430
  • DT: Lamellcentrum
  • Objektnummer: 2.30288
  • Vårt pris: 1507,83 kr
  • Tillverkarens varunummer: 2.30288
  • Tillverkarens: DT
  • EAN nummer: 4047755098766
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: DT 2.30288
  • EAN: DT 4047755098766
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

(recensioner - 1)

Du får 13,44 kr i bonus när du köper den här produkten
2037,61 kr**
-26%

1507,83 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
OEM-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 0012 3156 — ASTRA
  • OEN 4210 4983 — FIAT
  • OEN 4206 2185 — IVECO
  • OEN 4206 3099 — IVECO
  • OEN 4210 0535 — IVECO
  • OEN 4210 0537 — IVECO
  • OEN 4210 2091 — IVECO
  • OEN 4210 2177 — IVECO
  • OEN 4210 4793 — IVECO
  • OEN 4210 4983 — IVECO
  • OEN 4211 4680 — IVECO
  • OEN 5 0030 1459 — IVECO
  • OEN 5003 5057 — IVECO
  • OEN 5 0037 2079 — IVECO
  • OEN 5 0037 2081 — IVECO
  • OEN 5 0037 2083 — IVECO
  • OEN 5 0401 8317 — IVECO
  • OEN 5 0406 4954 — IVECO
  • OEN 5 0406 8259 — IVECO
  • OEN 5 0433 6617 — IVECO
  • OEN 9843 5804 — IVECO
  • OEN 9843 5977 — IVECO
  • OEN 9848 4664 — IVECO
  • OEN 9849 6006 — IVECO
  • OEN 9944 5713 — IVECO
  • OEN 9945 3752 — IVECO
  • OEN 9946 3435 — IVECO
  • OEN 81.30301.0409 — MAN
  • OEN 81.30301.0635 — MAN
  • OEN 81.30301.9366 — MAN
  • OEN 81.30301.9369 — MAN
Kompatibel med passagerar fordon
  • MERCEDES-BENZ T2/LN1 Flak/Chassi (Årsproduktion 04.1986 - 12.1994, 86 - 90 hk, Diesel)
Kompatibel med Kommersiella fordon
  • IVECO EUROSTAR (Årsproduktion 01.1993 - 10.2002, 375 - 514 hk, Diesel)
  • IVECO EuroTech MP (Årsproduktion 01.1992 - ..., 301 - 558 hk, Diesel)
  • IVECO EuroTrakker (Årsproduktion 01.1993 - 11.2004, 245 - 480 hk, Diesel)
  • IVECO P/PA (Årsproduktion 12.1979 - 12.1993, 169 - 360 hk, Diesel)
  • IVECO Stralis (Årsproduktion 02.2002 - ..., 272 - 560 hk, Diesel)
  • IVECO Trakker (Årsproduktion 10.2004 - ..., 272 - 560 hk, Diesel)
  • IVECO TurboStar (Årsproduktion 07.1984 - 12.1993, 330 - 476 hk, Diesel)
  • IVECO TurboTech (Årsproduktion 01.1990 - 12.1992, 377 hk, Diesel)
  • MERCEDES-BENZ O 405 (Årsproduktion 12.1984 - ..., 204 hk, Diesel)
  • MERCEDES-BENZ UNIMOG (Årsproduktion 09.2002 - ..., 150 - 177 hk, Diesel)
  • RENAULT TRUCKS C (Årsproduktion 05.1986 - 05.1991, 291 hk, Diesel)
  • RENAULT TRUCKS G (Årsproduktion 10.1982 - 09.1991, 261 - 302 hk, Diesel)
  • RENAULT TRUCKS Magnum (Årsproduktion 09.1990 - ..., 380 - 560 hk, Diesel)
  • RENAULT TRUCKS Manager (Årsproduktion 09.1991 - 10.1996, 302 - 326 hk, Diesel)
  • RENAULT TRUCKS Premium (Årsproduktion 01.2000 - ..., 392 hk, Diesel)
  • VOLVO 8500 (Årsproduktion 01.1999 - ..., 340 - 380 hk, Diesel)
  • VOLVO 8700 (Årsproduktion 01.1999 - ..., 290 - 380 hk, Diesel)
  • VOLVO 9700 (Årsproduktion 04.2001 - ..., 340 - 460 hk, Diesel)
  • VOLVO B 10 (Årsproduktion 01.1978 - ..., 181 - 276 hk, Diesel)
  • VOLVO B 12 (Årsproduktion 01.1992 - ..., 340 - 460 hk, Diesel)
  • VOLVO B 9 (Årsproduktion 09.2005 - ..., 260 - 379 hk, Diesel)
  • VOLVO F 12 (Årsproduktion 08.1977 - 12.1994, 320 - 396 hk, Diesel)
  • VOLVO FH 12 (Årsproduktion 08.1993 - ..., 340 - 500 hk, Diesel)
  • VOLVO FL 12 (Årsproduktion 09.1995 - 09.1998, 379 - 420 hk, Diesel)
  • VOLVO FL 6 (Årsproduktion 09.1985 - 03.2000, 147 - 250 hk, Diesel)
  • VOLVO FM 12 (Årsproduktion 08.1998 - 09.2005, 340 - 460 hk, Diesel)
  • VOLVO FM 7 (Årsproduktion 08.1998 - 12.2001, 250 - 290 hk, Diesel)
  • VOLVO NH 12 (Årsproduktion 05.1999 - ..., 340 - 420 hk, Diesel)
DT 0012 3156, 4210 4983, 4206 2185, 4206 3099, 4210 0535 Lamellcentrum
Recensioner
5 Denna produkt har betygsatts av 3 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
DT 2.30288: reservdelar med liknande egenskaper
AIR FREN 17.440.010
AIR FREN 17440010
FAG 343 0002 10
FEBI BILSTEIN 105076
FEBI BILSTEIN 105025 2178,19 kr*
FEBI BILSTEIN 105026
KAWE 1878 032 331
KAWE 1878032331
KM Germany 069 0079
KM Germany 0691039
KM Germany 0690080
KM Germany 069 0080
KM Germany 0690079
LEMFÖRDER 1862458031
LEMFÖRDER 1878032331
LEMFÖRDER 1862 527 131
LEMFÖRDER 1861961133
LEMFÖRDER 1861 961 133
LEMFÖRDER 1878002504AT
LEMFÖRDER 1878002733
LEMFÖRDER 1878634026
LEMFÖRDER 1878054031
LEMFÖRDER 1878085741
LEMFÖRDER 1878 002 504
LuK 343 0016 20
LuK 343 0025 10
SAMPA 032264
SAMPA 061.117
SAMPA 032.264
SAMPA 061117
ST-TEMPLIN 08.270.1000.793
ST-TEMPLIN 082701000793
ST-TEMPLIN 082701000701
ST-TEMPLIN 082701000603
ST-TEMPLIN 08.270.1000.701
ST-TEMPLIN 08.270.1000.603
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.23.120
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0323120
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0323104
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.23.104 Bästa pris garanterat1676,77 kr*
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
Liknande varor:
  • -26%
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE Lamellcentrum 03.23.104
    Artikelnummer: 03.23.104
    1676,77 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 03.23.104
    • Tillverkarens TRUCKTEC AUTOMOTIVE
    • EAN nummer 4038081330194
    • TRUCKTEC AUTOMOTIVE Lamellcentrum
    • Objektnummer 03.23.104
    • Vårt pris 1676,77 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -26%
    VALEO Lamellcentrum 806360
    Artikelnummer: 806360
    2063,26 kr
    inkl. 25% moms, gratis frakt
    • Tillverkarens varunummer 806360
    • Tillverkarens VALEO
    • EAN nummer 3276428063607
    • VALEO Lamellcentrum
    • Objektnummer 806360
    • Vårt pris 2063,26 kr
    • Skick  Återtillverkad
    Detaljer
  • -26%
    SACHS Lamellcentrum 1878 085 741
    Artikelnummer: 1878 085 741
    3137,38 kr
    inkl. 25% moms, gratis frakt
    • Tillverkarens varunummer 1878 085 741
    • Tillverkarens SACHS
    • EAN nummer 4013872360253
    • SACHS Lamellcentrum
    • Objektnummer 1878 085 741
    • Vårt pris 3137,38 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -26%
    LuK Lamellcentrum 343 0202 10
    Artikelnummer: 343 0202 10
    3019,50 kr
    inkl. 25% moms, gratis frakt
    • Tillverkarens varunummer 343 0202 10
    • Tillverkarens LuK
    • EAN nummer 4005108834430
    • LuK Lamellcentrum
    • Objektnummer 343 0202 10
    • Vårt pris 3019,50 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -26%
    VALEO Lamellcentrum 807522
    Artikelnummer: 807522
    3489,17 kr
    inkl. 25% moms, gratis frakt
    • Tillverkarens varunummer 807522
    • Tillverkarens VALEO
    • EAN nummer 3276428075228
    • VALEO Lamellcentrum
    • Objektnummer 807522
    • Vårt pris 3489,17 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -26%
    VALEO Lamellcentrum 807557
    Artikelnummer: 807557
    3637,75 kr
    inkl. 25% moms, gratis frakt
    • Tillverkarens varunummer 807557
    • Tillverkarens VALEO
    • EAN nummer 3276428075570
    • VALEO Lamellcentrum
    • Objektnummer 807557
    • Vårt pris 3637,75 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -26%
    SACHS Lamellcentrum 1878 032 331
    SACHS Lamellcentrum
    Artikelnummer: 1878 032 331
    5260,32 kr
    inkl. 25% moms, gratis frakt
    • Tillverkarens varunummer 1878 032 331
    • Tillverkarens SACHS
    • EAN nummer 4013872152704
    • SACHS Lamellcentrum
    • Objektnummer 1878 032 331
    • Vårt pris 5260,32 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om DT Lamellcentrum 2.30288?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 2.30288 DT Lamellcentrum 4047755098766 MasterCard® kreditkort— betalningsmetoder för 2.30288 DT Lamellcentrum 230288 Betala snabbt och enkelt med Visa DT Lamellcentrum 2.30288 Lamellcentrum 2.30288 DT 2.30288 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Lamellcentrum DT 2.30288 med banköverföring

Vill du lära dig mer om DT Lamellcentrum? Läs Lamellcentrum 230288 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Lamellcentrum 4047755098766Pålitlig och säker frakt med DHL Lamellcentrum 2.30288 skickas säkert till din dörr av Postnord Lamellcentrum 2.30288 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
loader Vänligen vänta...