• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #63-4912
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Det gör det enklare att hitta produkter som passar ditt fordon
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

RIDEX 508R0033 Kylfläkt Ø: 360 mm, 12V, 300W, utan fästram, med elmotor, med kontaktdosa, med inbyggd regulator

Artikelnummer: 508R0033 EAN: 4059191195862
Recensioner - 1
  • Pålitlig kylning av kylaren i alla klimat
  • Arbetar tyst och sparar bränsle tack vare den optimerade utformningen av blad och elmotor
  • Lång livslängd tack vare kvalitetsmaterial
  • Utmärkt valuta för pengarna
Beskrivning
  • Nominell effekt [W]: 300
  • Diameter (mm): 360
  • Nominell spänning [V]: 12
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan fästram
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med elmotor, med kontaktdosa, med inbyggd regulator
  • Material: plast
  • Objektnummer: 508R0033
  • Vårt pris: 1181,15 kr
  • Tillverkare: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191195862
  • Skick: Helt ny
RIDEX
Branschnummer: RIDEX 508R0033
I lager
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

2314,96 kr -48%
1181,15 kr
(Pris per styck)

Pris inkl. 25% moms

exkl. leveranskostnader

Lägg till i önskelista
Autodoc Plus till RIDEX 508R0033
Läs mer
Kompatibel med passagerar fordon
RIDEX 1K0 959 455 FR Kylfläkt

Helt likvärdiga produkter

JP GROUP 1199106200 Kylfläkt Ø: 363 mm, 228W, utan sarg
Produktinfo
  • Nominell effekt [W]: 228
  • Diameter (mm): 363
  • Antal fläktblad: 7
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan sarg
  • Objektnummer: 1199106200
  • Vårt pris: 1091,07 kr
  • Tillverkare: JP GROUP
  • EAN nummer: 5710412235635
  • Skick: Helt ny
Detaljer
JP GROUP 1199106200 Kylfläkt
Artikelnummer: 1199106200
1091,07 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
ABAKUS 053-014-0043 Kylfläkt Ø: 362 mm, utan sarg, med elmotor, med kontaktdosa
Produktinfo
  • Diameter (mm): 362
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan sarg
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med elmotor, med kontaktdosa
  • Objektnummer: 053-014-0043
  • Vårt pris: 1193,06 kr
  • Tillverkare: ABAKUS
  • EAN nummer: 224657167138251671382
  • Skick: Helt ny
Detaljer
ABAKUS 053-014-0043 Kylfläkt
Artikelnummer: 053-014-0043
1193,06 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
THERMOTEC D8W036TT Kylfläkt Ø: 360 mm, 300W, elektrisk, utan sarg
Produktinfo
  • Nominell effekt [W]: 300
  • Diameter (mm): 360
  • Antal fläktblad: 7
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan sarg
  • Position: Vänster
  • Typ av drivning: elektrisk
  • Objektnummer: D8W036TT
  • Vårt pris: 1209,02 kr
  • Tillverkare: THERMOTEC
  • EAN nummer: 5901655087086
  • Skick: Helt ny
Detaljer
THERMOTEC D8W036TT Kylfläkt
Artikelnummer: D8W036TT
1209,02 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
-43%
NRF 47389 Kylfläkt D1: 360 mm, 12V, 170W, utan sarg, med styrenhet
Produktinfo
  • Nominell effekt [W]: 170
  • Diameter 1 [mm]: 360
  • Antal fläktblad: 7
  • Spänning [V]: 12
  • Värmning / Kylning: Enkelfläkt
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan sarg
  • Antal stickkontakter: 2
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med styrenhet
  • Kontakthållarform: oval
  • Objektnummer: 47389
  • Vårt pris: 1574,18 kr
  • Tillverkare: NRF
  • EAN nummer: 8718042107978
  • Skick: Helt ny
Detaljer
NRF 47389 Kylfläkt
Artikelnummer: 47389
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

2762,89 kr
1574,18 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
VIKA 99590360401 Kylfläkt Ø: 360 mm, 300W
Produktinfo
  • Nominell effekt [W]: 300
  • Diameter (mm): 360
  • Effektförbrukning [W]: 300
  • Objektnummer: 99590360401
  • Vårt pris: 1691,29 kr
  • Tillverkare: VIKA
  • EAN nummer: 224346131593121315931
  • Skick: Helt ny
Detaljer
VIKA 99590360401 Kylfläkt
Artikelnummer: 99590360401
1691,29 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
AKS DASIS 048106N Kylfläkt Ø: 360 mm, 12V, 300W, utan sarg, med styrenhet
Produktinfo
  • Nominell effekt [W]: 300
  • Diameter (mm): 360
  • Antal fläktblad: 7
  • Spänning [V]: 12
  • Värmning / Kylning: Enkelfläkt
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan sarg
  • Ny del
  • Vikt [kg]: 2,24
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med styrenhet
  • Förpackningslängd [cm]: 40
  • Förpackningsbredd [cm]: 40
  • Förpackningshöjd [cm]: 12
  • Kåpmodell: Plastkåpa / -hus
  • Objektnummer: 048106N
  • Vårt pris: 1804,06 kr
  • Tillverkare: AKS DASIS
  • EAN nummer: 4044455533078
  • Skick: Helt ny
Detaljer
AKS DASIS 048106N Kylfläkt
Artikelnummer: 048106N
1804,06 kr
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

Kylfläkt RIDEX 508R0033 : Recension och utvärdering

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: RIDEX Kylfläkt 508R0033?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
5
Denna produkt har betygsatts av 1 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Kunders frågor och alla svar

0 Frågor
Frågor om RIDEX Fläkt, kylare 508R0033?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

Populära inlägg

Betalningsmetoder:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för RIDEX Elfläkt 508R0033
MasterCard — betalningsmetoder för RIDEX Fläkt, kylare 508R0033
Betala snabbt och enkelt med Visa RIDEX Kylfläkt 508R0033
Kylarfläkt RIDEX 4059191195862 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet
RIDEX Kylfläkt EAN 4059191195862 med banköverföring

Vill du lära dig mer om RIDEX Elfläkt?

Läs Kylfläkt 508R0033 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Fläkt, kylare 4059191195862 Pålitlig och säker frakt med DHL
Elfläkt 508R0033 frakt med Postnord
Kylarfläkt 508R0033 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
RIDEX 508R0033: reservdelar med liknande egenskaper
4SEASONS 302.085
4SEASONS 302.086
4SEASONS 302081
AKS DASIS 048092N
AKS DASIS 048102N
AUGROS 1721536K
AUGROS 56801897
BINDER 1316,925,2
BorgWarner (BERU) 0720004061
FRIGAIR 0510.2019
FRIGAIR 0510.2020
FRIGAIR 5102.019
HELLA 351 040-401
MAGNETI MARELLI 069422556010
MAGNETI MARELLI 069422557010
MAGNETI MARELLI 069422559010
MAHLE 69422557010
MAHLE 69422558010
MAHLE 69422559010
MEYLE 100 236 0050
MEYLE 1200041525
NRF 47382
NRF 47387
1932,60 kr*
NRF 47388
663,52 kr* Bästa pris garanterat
NRF 47389
1574,18 kr*
NRF 47394
1577,70 kr*
SCHLIECKMANN 70455420
SCHLIECKMANN 70455430
SCHLIECKMANN 70455440
TOPRAN 111 283
2111,21 kr*
TOPRAN 111 285
970,87 kr*
VALEO 696206
VALEO 696207
VAN WEZEL 58 00 7528
VAN WEZEL 58 00 7534
*Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader