Plus
Pröva premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

RIDEX 82B0234 Bromsskiva  Ventilerad inifrån, obeskiktad, utan hjulbultar, utan hjulvnav

Artikelnummer: 82B0234
  • Standardbromsskivor i oljad förpackning
  • Material: GG20-gjutjärn
  • Konsekvent hög kvalitet
  • Enkel montering
  • Perfekt kompatibilitet med komponenterna i RIDEX bromssystem
  • Diameter (mm): 276
  • Bromsskivetyp: Ventilerad inifrån
  • Centreringsdiameter [mm]: 85,1
  • Borrbild/Hålantal: 05/06
  • Hålkrets-Ø [mm]: 130
  • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
  • Yta: obeskiktad
  • Minimum tjocklek [mm]: 19
  • Innerdiameter [mm]: 156
  • Höjd [mm]: 77
  • Hål-Ø [mm]: 15
  • Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2: utan hjulvnav, utan hjulbultar
  • RIDEX: Bromsskiva
  • Objektnummer: 82B0234
  • Vårt pris: 377,68 kr
  • Tillverkarens varunummer: 82B0234
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191317417
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: RIDEX 82B0234
  • EAN: RIDEX 4059191317417
  • 14

    14-dagars returrätt

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

(recensioner - 10)

377,68 kr

(Pris per styck)

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader

- +
RIDEX Bromsskiva
Helt likvärdiga produkter
  • A.B.S. Bromsskiva
    Artikelnummer: 16453
    446,96 kr
    (Pris per styck)
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Antal fälghål: 5
    • Hjulbultshål-Ø [mm]: 130
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Navdiameter [mm.]: 85
    • Höjd [mm]: 77
    • Vikt [kg]: 6,5
    • A.B.S.Bromsskiva
    • Objektnummer16453
    • Vårt pris 446,96 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • DELPHI Bromsskiva
    Artikelnummer: BG3236
    460,84 kr
    (Pris per styck)
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Centreringsdiameter [mm]: 85
    • Hålantal: 5
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Yta: oljad
    • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan hjullager, utan ABS-sensorring
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Höjd [mm]: 77
    • Bearbetning: ubehandlad
    • Kontrollmärke: E1 90R-02C0339/1676
    • DELPHIBromsskiva
    • ObjektnummerBG3236
    • Vårt pris 460,84 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • BRECK Bromsskiva
    Artikelnummer: BR 325 VA100
    468,70 kr
    (Pris per styck)
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Diameter (mm): 275,7
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Centreringsdiameter [mm]: 85
    • Hålantal: 5
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Yta: belagd
    • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan lager
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Höjd [mm]: 77,2
    • Färg: grå
    • för fabrikat: ATE
    • Skruv-Ø [mm]: 130
    • BRECKBromsskiva
    • ObjektnummerBR 325 VA100
    • Vårt pris 468,70 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • FERODO Bromsskiva
    Artikelnummer: FCR228A
    477,73 kr
    (Pris per styck)
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Centreringsdiameter [mm]: 85
    • Hålantal: 5
    • Hålkrets-Ø [mm]: 130
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Produktserie: PREMIER
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Bromssystem: Ate / Perrot
    • Höjd [mm]: 77
    • Vikt [kg]: 7
    • Dragmoment [Nm]: 170
    • Antal fästhål: 2
    • Hål-Ø [mm]: 26
    • Fatmodell: Paket
    • Förpackningslängd [cm]: 28,5
    • Förpackningsbredd [cm]: 28,5
    • Förpackningshöjd [cm]: 8,5
    • FERODOBromsskiva
    • ObjektnummerFCR228A
    • Vårt pris 477,73 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • ROADHOUSE Bromsskiva
    Artikelnummer: 6461.10
    481,70 kr
    (Pris per styck)
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Position: framaxel
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Centreringsdiameter [mm]: 85
    • Hålantal: 5
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Höjd [mm]: 77
    • Vikt [kg]: 6,67
    • Kontrollmärke: K.B.A.: 61209
    • ROADHOUSEBromsskiva
    • Objektnummer6461.10
    • Vårt pris 481,70 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • MAPCO Bromsskiva
    Artikelnummer: 15794
    493,68 kr
    (Pris per styck)
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
    • Position: framaxel
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Hålantal: 5
    • Hålkrets-Ø [mm]: 130
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Vikt [kg]: 3,35
    • MAPCOBromsskiva
    • Objektnummer15794
    • Vårt pris 493,68 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
RIDEX 82B0234: Bromsskiva (Ventilerad inifrån, obeskiktad, utan hjulbultar, utan hjulvnav) | EAN: 4059191317417
Recensioner
2 recensioner 0 svar
  • Verifierat köp
    P.N. 06-10-2021 Publicerad på autodoc.se se

    Jag valde denna product för att...

    Bra pris !

  • Verifierat köp
    C.W. 09-11-2020 Publicerad på autodoc.se se

    Jag valde denna product för att...

    Bra pris

5 Denna produkt har betygsatts av 10 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor
Hur stjärnbetyget beräknas
Hur vi verifierar recensioner
Betygsätt produkten
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om RIDEX Bromsskivor 82B0234?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 82B0234 RIDEX Bromsskivor 4059191317417 MasterCard — betalningsmetoder för 82B0234 RIDEX Bromsskiva 82B0234 Betala snabbt och enkelt med Visa RIDEX Bromsskiva 82B0234 Bromsskiva 82B0234 RIDEX 82B0234 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Bromsskiva RIDEX 82B0234 med banköverföring

Vill du lära dig mer om RIDEX Bromsskiva? Läs Bromsskiva 82B0234 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsskivor 4059191317417Pålitlig och säker frakt med DHL Postnord Bromsskivor 82B0234 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
RIDEX 82B0234: reservdelar med liknande egenskaper
A.B.S. 09731414
AKRON-MALÒ 1110185
AKRON-MALÒ 1110185
ALANKO 10305498
ASHIKA 60000561
ATE 24012201611
AUGROS 5290209P
BENDIX 561965B
BOSCH 0986478849
BRADI 1283724
BREMBO 08681410
CAR 142432
CHAMPION 569122CH 2194,44 kr*
CIFAM 800418
EUROBRAKE 5815203334
EUROBRAKE 5815203397
EUROREPAR 1618882380
EUROREPAR 1618882380
EUROREPAR 1667859480
EUROREPAR 1667859480
FEBI BILSTEIN 07517 540,50 kr*KUNDERNAS
VAL
GIRLING 6027901
HELLA PAGID 355110991
ICER 78BD01811
JURID 561965J
KAWE 646110
METZGER 6110142 608,21 kr*
MEYLE 0835212032PD
NK 203334
R BRAKE 78RBD10181
REMSA 646110
ROADHOUSE 646110
SEBRO 50427
STELLOX 60203334VKSX
UBD 3017
VALEO 186553
ZIMMERMANN 400143900
sbs 1815203397
sbs 1815203334
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader