Plus
Pröva premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

RIDEX 82B0234 Bromsskiva  Ventilerad inifrån, obeskiktad, utan hjulbultar, utan hjulvnav

Artikelnummer: 82B0234
  • Kräver inte att ytan rengörs före monteringen
  • Designade för att hålla länge
  • Tillverkade av slitstarka material
  • Upp till 60 000 km under normala förhållanden*
    *"normala förhållanden" innebär här privat bruk och inkluderar inte kommersiellt bruk/racing/användning i tuff terräng
  • Diameter (mm): 276
  • Bromsskivetyp: Ventilerad inifrån
  • Centreringsdiameter [mm]: 85,1
  • Borrbild/Hålantal: 05/06
  • Hålkrets-Ø [mm]: 130
  • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
  • Yta: obeskiktad
  • Minimum tjocklek [mm]: 19
  • Innerdiameter [mm]: 156
  • Höjd [mm]: 77
  • Hål-Ø [mm]: 15
  • Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2: utan hjulvnav, utan hjulbultar
  • RIDEX: Bromsskiva
  • Objektnummer: 82B0234
  • Vårt pris: 374,31 kr
  • Tillverkarens varunummer: 82B0234
  • Tillverkarens: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191317417
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: RIDEX 82B0234
  • EAN: RIDEX 4059191317417
  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

(recensioner - 10)

374,31 kr

(Pris per styck)

inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,

- +
OEM-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

Kompatibel med passagerar fordon
Kompatibel med Kommersiella fordon
RIDEX 2D0615301A, 2D0615301B, 2D0615301C, 2D0615301D, 9014210312 Bromsskiva
Helt likvärdiga produkter
  • BOSCH Bromsskiva
    Artikelnummer: 0 986 478 849
    378,15 kr

    (Pris per styck)

    inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad, Ventilerad inifrån
    • Centreringsdiameter [mm]: 85,1
    • Hålantal: 5
    • Hålkrets-Ø [mm]: 130
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Yta: oljad
    • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med skruvar
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Höjd [mm]: 77
    • Bearbetning: höguppkolat
    • uppfyller ECE-norm: ECE-R90
    • Borrdiameter till [mm]: 15
    • BOSCHBromsskiva
    • Objektnummer0 986 478 849
    • Vårt pris 378,15 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • A.B.S. Bromsskiva
    Artikelnummer: 16453
    406,76 kr

    (Pris per styck)

    inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Antal fälghål: 5
    • Hjulbultshål-Ø: 130
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Navdiameter [mm.]: 85
    • Höjd [mm]: 77
    • Vikt [kg]: 6,5
    • A.B.S.Bromsskiva
    • Objektnummer16453
    • Vårt pris 406,76 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • MAPCO Bromsskiva
    Artikelnummer: 15794
    434,23 kr

    (Pris per styck)

    inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,
    • Position: framaxel
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Hålantal: 5
    • Hålkrets-Ø [mm]: 130
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Vikt [kg]: 3,35
    • MAPCOBromsskiva
    • Objektnummer15794
    • Vårt pris 434,23 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • QUINTON HAZELL Bromsskiva
    Artikelnummer: BDC4544
    435,71 kr

    (Pris per styck)

    inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,
    • Diameter (mm): 276
    • Bromsskivetyp: Ventilerad inifrån
    • Centreringsdiameter [mm]: 85
    • Hålantal: 5
    • Hålkrets-Ø [mm]: 130
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22
    • Minimum tjocklek [mm]: 19
    • Höjd [mm]: 77
    • QUINTON HAZELLBromsskiva
    • ObjektnummerBDC4544
    • Vårt pris 435,71 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • METELLI Bromsskiva
    Artikelnummer: 23-0418
    437,74 kr

    (Pris per styck)

    inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,
    • Diameter (mm): 276,0
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Hålantal: 5
    • Hålkrets-Ø [mm]: 85,0
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22,0
    • Minimum tjocklek [mm]: 19,0
    • Höjd [mm]: 77,0
    • Kontrollmärke: Approved
    • METELLIBromsskiva
    • Objektnummer23-0418
    • Vårt pris 437,74 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • KRAFT Bromsskiva 6041410
    KRAFT Bromsskiva
    Artikelnummer: 6041410
    438,66 kr

    (Pris per styck)

    inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,
    • Diameter (mm): 276, 276,0
    • Bromsskivetyp: ventilerad
    • Centreringsdiameter [mm]: 85,0
    • Hålantal: 5
    • Bromsskiva tjocklek [mm]: 22,0
    • Höjd [mm]: 77,1
    • Tillverkningsnummer: 6041410
    • KRAFTBromsskiva
    • Objektnummer6041410
    • Vårt pris 438,66 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
RIDEX 82B0234: Bromsskiva (Ventilerad inifrån, obeskiktad, utan hjulbultar, utan hjulvnav) | EAN: 4059191317417
Recensioner
2 recensioner 0 svar
  • P.N. 06-10-2021 Publicerad på autodoc.se se

    Jag valde denna product för att...

    Bra pris !

  • C.W. 09-11-2020 Publicerad på autodoc.se se

    Jag valde denna product för att...

    Bra pris

5 Denna produkt har betygsatts av 158 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt produkten
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om RIDEX Bromsskivor 82B0234?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 82B0234 RIDEX Bromsskivor 4059191317417 MasterCard — betalningsmetoder för 82B0234 RIDEX Bromsskiva 82B0234 Betala snabbt och enkelt med Visa RIDEX Bromsskiva 82B0234 Bromsskiva 82B0234 RIDEX 82B0234 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Bromsskiva RIDEX 82B0234 med banköverföring

Vill du lära dig mer om RIDEX Bromsskiva? Läs Bromsskiva 82B0234 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Bromsskivor 4059191317417Pålitlig och säker frakt med DHL Postnord Bromsskivor 82B0234 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 2000 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2000 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
RIDEX 82B0234: reservdelar med liknande egenskaper
A.B.S. 09731414
AKRON-MALÒ 1110185
AKRON-MALÒ 1110185
ALANKO 10305498
ASHIKA 60000561
ATE 24012201611
AUGROS 5290209P
BENDIX 561965B
BOSCH 0986478849
BRADI 1283724
BREMBO 08681410
CAR 142432
CHAMPION 569122CH 1833,54 kr*
CIFAM 800418
EUROBRAKE 5815203397
EUROBRAKE 5815203334
EUROREPAR 1618882380
EUROREPAR 1667859480
EUROREPAR 1667859480
EUROREPAR 1618882380
FEBI BILSTEIN 07517 496,52 kr*KUNDERNAS
VAL
GIRLING 6027901
HELLA PAGID 355110991
ICER 78BD01811
JURID 561965J
KAWE 646110
METZGER 6110142 542,07 kr*
MEYLE 0835212032PD
NK 203334
R BRAKE 78RBD10181
REMSA 646110
ROADHOUSE 646110
SEBRO 50427
STELLOX 60203334VKSX
UBD 3017
VALEO 186553
ZIMMERMANN 400143900
sbs 1815203334
sbs 1815203397
* inkl. 25% moms , exkl. leveranskostnader,