Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3
eller
Registreringsnummer

FEBI BILSTEIN Bränslefilter Filterinsats

Artikelnummer: 26341
  • Filterutförande: Filterinsats
  • Höjd [mm]: 136,5
  • Diameter (mm): 78,0
  • Innerdiameter [mm]: 11,0
  • Diameter tätningsring [mm]: 74
  • Vikt [kg]: 0,166
  • FEBI BILSTEIN: Bränslefilter
  • Objektnummer: 26341
  • Vårt pris: 120,95 kr
  • Tillverkarens varunummer: 26341
  • Tillverkarens: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816263418
  • Chassinummer från : Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: FEBI BILSTEIN 26341
  • EAN: FEBI BILSTEIN 4027816263418
Lägg till i önskelista

I lager

167,99 kr**
-28%

120,95 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
Visa billigare motsvarigheter:
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

OEM-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

  • OEN 3C0 127 434 — SKODA
  • OEN 3C0 127 177 — VW
  • OEN 3C0 127 434 — VW
Kompatibel med passagerar fordon
  • AUDI A3 Cabriolet (8P7) (Årsproduktion 04.2008 - 05.2013, 105 - 140 hk, Diesel)
  • AUDI A3 Hatchback (8P1) (Årsproduktion 05.2003 - 08.2012, 90 - 170 hk, Diesel)
  • AUDI A3 Sportback (8PA) (Årsproduktion 09.2004 - 03.2013, 90 - 170 hk, Diesel)
  • AUDI TT Coupe (8J3) (Årsproduktion 06.2008 - 06.2014, 170 hk, Diesel)
  • AUDI TT Roadster (8J9) (Årsproduktion 06.2008 - 06.2014, 170 hk, Diesel)
  • SEAT Altea (5P1) (Årsproduktion 03.2004 - ..., 90 - 170 hk, Diesel)
  • SEAT Altea XL (5P5, 5P8) (Årsproduktion 10.2006 - ..., 90 - 170 hk, Diesel)
  • SEAT Leon II Hatchback (1P1) (Årsproduktion 07.2005 - 12.2012, 90 - 170 hk, Diesel)
  • SEAT Toledo III (5P2) (Årsproduktion 04.2004 - 05.2009, 105 - 170 hk, Diesel)
  • SKODA Octavia II Hatchback (1Z3) (Årsproduktion 02.2004 - 06.2013, 105 - 170 hk, Diesel)
  • SKODA Octavia II Combi (1Z5) (Årsproduktion 02.2004 - 06.2013, 105 - 170 hk, Diesel)
  • SKODA Superb II Hatchback (3T4) (Årsproduktion 03.2008 - 05.2015, 105 - 170 hk, Diesel)
  • SKODA Superb II Kombi (3T5) (Årsproduktion 10.2009 - 05.2015, 105 - 170 hk, Diesel)
  • SKODA Yeti (5L) (Årsproduktion 05.2009 - 12.2017, 105 - 170 hk, Diesel)
VW
  • VW Beetle Cabriolet (5C7, 5C8) (Årsproduktion 12.2011 - 07.2016, 105 hk, Diesel)
  • VW Beetle Hatchback (5C1, 5C2) (Årsproduktion 10.2011 - 07.2016, 105 hk, Diesel)
  • VW Caddy Alltrack IV Skåpbil (SAA) (Årsproduktion 05.2015 - ..., 75 - 102 hk, Diesel)
  • VW Caddy Alltrack IV Kombi (SAB) (Årsproduktion 05.2015 - ..., 75 - 102 hk, Diesel)
  • VW Caddy III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (Årsproduktion 03.2004 - 05.2015, 70 - 170 hk, Diesel)
  • VW Caddy III Skåpbil (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (Årsproduktion 03.2004 - 05.2015, 70 - 170 hk, Diesel)
  • VW Caddy IV Kombi (SAB, SAJ) (Årsproduktion 05.2015 - ..., 75 - 102 hk, Diesel)
  • VW Caddy IV Skåpbil (SAA, SAH) (Årsproduktion 05.2015 - ..., 75 - 102 hk, Diesel)
  • VW Eos (1F7, 1F8) (Årsproduktion 06.2006 - 08.2015, 136 - 140 hk, Diesel)
  • VW Golf VI Cabriolet (517) (Årsproduktion 03.2011 - 05.2016, 105 - 150 hk, Diesel)
  • VW Jetta Mk6 (162, 163, AV3, AV2) (Årsproduktion 04.2010 - 07.2014, 105 hk, Diesel)
  • VW Passat CC (357) (Årsproduktion 06.2008 - 01.2012, 136 - 170 hk, Diesel)
  • VW Passat B6 Sedan (3C2) (Årsproduktion 03.2005 - 11.2010, 105 - 170 hk, Diesel)
  • VW Passat B6 Variant (3C5) (Årsproduktion 08.2005 - 11.2010, 105 - 170 hk, Diesel)
  • VW Scirocco III (137, 138) (Årsproduktion 08.2008 - 11.2017, 136 - 177 hk, Diesel)
  • VW Tiguan I (5N) (Årsproduktion 09.2007 - 07.2018, 110 - 170 hk, Diesel)
  • VW Touran I (1T1, 1T2) (Årsproduktion 02.2003 - 05.2010, 90 - 170 hk, Diesel)
  • VW Touran I (1T3) (Årsproduktion 05.2010 - 05.2015, 90 - 177 hk, Diesel)
FEBI BILSTEIN 3C0 127 177, 3C0 127 434, 3C0 127 177, 3C0 127 434, 3C0 127 177 Bränslefilter
Recensioner
4 Denna produkt har betygsatts av 772 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
FEBI BILSTEIN 26341: reservdelar med liknande egenskaper
ACDelco 19372627
ACEMARK 132988
AKRON-MALÒ 1520015
AKRON-MALÒ 1520015
ASHIKA 30-ECO024 104,10 kr*
AUTOMEGA 180010810 136,27 kr*
CONTINENTAL 28.0002-4001.2
CPB 503554
DODA 1110030001
HOFFER 4832
JAPKO 3ECO024
KAGER 11-0392
KOLBENSCHMIDT 50014108
KRAFT 1726550
KSH EUROPE 1804.0084075
KSH EUROPE 1804.0084075
MAGNETI MARELLI 153071760700
MAPCO 63809 152,47 kr*
MASTER-SPORT GERMANY 825x-KF-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 450001012-KIT-MS
MAXGEAR 26-0162 143,71 kr*
MEAT & DORIA 4832 Bästa pris garanterat88,19 kr*
MEYLE 100 323 0004 159,40 kr*
OSSCA 04570
Omnicraft 2136687
PROFIT 1530-2512 117,96 kr*
RIDEX 9F0007
SIARIA 3M025
STELLOX 21-00481-SX
SWAG 32 92 6341
TOPRAN 110 933 136,51 kr*
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.38.035
Technika 775009
UFI 26.007.00 165,59 kr*
VALEO 587904
VIKA 11270042401
WE PARTS 4832
WE PARTS 311060341
WXQP 312005
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om FEBI BILSTEIN Bränslefilter 26341?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 26341 FEBI BILSTEIN Bränslefilter 4027816263418 MasterCard® kreditkort— betalningsmetoder för 26341 FEBI BILSTEIN Bränslefilter 26341 Betala snabbt och enkelt med Visa FEBI BILSTEIN Bränslefilter 26341 Bränslefilter 26341 FEBI BILSTEIN 26341 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Bränslefilter FEBI BILSTEIN 26341 med banköverföring

Vill du lära dig mer om FEBI BILSTEIN Bränslefilter? Läs Bränslefilter 26341 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Bränslefilter 4027816263418Pålitlig och säker frakt med DHL Bränslefilter 26341 skickas säkert till din dörr av Postnord Bränslefilter 26341 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
Autodoc nätaffär  din Gör-det-själv bilreparatör
Så byter du bränslefilter på AUDI A4 B6 [GUIDE]

Så byter du bränslefilter på AUDI A4 B6 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 [GUIDE] | AUTODOC På vår webbsida hittar du stort utbud av...

Steg-för-steg vägledning för Gör-Det-Själv billagning. Bli en amatörmekaniker med hjälp av Autodoc.

loader Vänligen vänta...