Plus
Prova premiumkonto
0   produkter
#
0,00 kr
Din kundvagn är tom

Vänligen välj lämpligt fordon för att undersöka om det passar

1
2
3
eller
Registreringsnummer

ALKAR Spegelglas, yttre spegel Höger

Artikelnummer: 6412111
  • Position:
    ALKAR 6412111 Höger
    Höger
  • Ytter-/Innerspegel: uppvärmt, konvex
  • Kvalitet: Certified Quality
  • bara i förbindelse med: OEM+IAM
  • Vänster-/Högerstyrning: för vänsterstyrd
  • ALKAR: Spegelglas, yttre spegel
  • Objektnummer: 6412111
  • Vårt pris: 75,93 kr
  • Tillverkarens varunummer: 6412111
  • Tillverkarens: ALKAR
  • EAN nummer: 8424445088621
  • Tillverkningsår från : Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick  Helt ny

  • Användningsnummer: ALKAR 6412111
  • EAN: ALKAR 8424445088621
  • 2

    års garanti

  • 14

    14-Dagars returpolicy

  • 200

    Trygg beställning 200 dagar

Lägg till i önskelista

I lager

(recensioner - 1)

99,91 kr**
-24%

75,93 kr

inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,

- +
OEM-nummer

OEM-referensnummer jämfört med originaldelsnumret

Kompatibel med passagerar fordon
  • SKODA Octavia II Hatchback (1Z3) (Årsproduktion 02.2004 - 06.2013, 75 - 200 hk, Bensin, Bensin/etanol, Diesel)
  • SKODA Octavia II Combi (1Z5) (Årsproduktion 02.2004 - 06.2013, 75 - 200 hk, Bensin, Bensin/etanol, Diesel)
VW
  • VW Polo IV Hatchback (9N) (Årsproduktion 10.2001 - 11.2009, 54 - 180 hk, Bensin, Diesel)
  • VW Polo IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) (Årsproduktion 09.2002 - ..., 64 - 104 hk, Bensin, Bensin/etanol, Diesel)
ALKAR 1Z1857522F, 6Q0 857 522 K Spegelglas, yttre spegel
Recensioner
4 Denna produkt har betygsatts av 149 kunder
0 stjärnor 5 stjärnor

Produkter som rankats med 3-5 stjärnor är de mest populära och av högsta kvalitet. Produkter som rankats med 1-2 stjärnor är i regel nya och sällsynta bildelar.

Betygsätt oss
ALKAR 6412111: reservdelar med liknande egenskaper
IPARLUX 31914222
JOHNS 712138-81
PRASCO VW0227513
SCHLIECKMANN 10458852
SCHLIECKMANN 10695842
SCHLIECKMANN 10458852
SPJ L-0498
TYC 332-0019-1 Bästa pris garanterat84,51 kr*
VAN WEZEL 5828836 115,19 kr*
VAN WEZEL 7622836 114,92 kr*
* inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
Liknande varor:
  • -24%
    TYC Spegelglas, yttre spegel 332-0019-1
    Artikelnummer: 332-0019-1
    84,51 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 332-0019-1
    • Tillverkarens TYC
    • EAN nummer 8717475039481
    • TYC Spegelglas, yttre spegel
    • Objektnummer 332-0019-1
    • Vårt pris 84,51 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    JOHNS Spegelglas, yttre spegel 71 21 38-81
    Artikelnummer: 71 21 38-81
    87,91 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 71 21 38-81
    • Tillverkarens JOHNS
    • EAN nummer 4052028144552
    • JOHNS Spegelglas, yttre spegel
    • Objektnummer 71 21 38-81
    • Vårt pris 87,91 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    VAN WEZEL Spegelglas, yttre spegel 5828836
    Artikelnummer: 5828836
    115,19 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 5828836
    • Tillverkarens VAN WEZEL
    • EAN nummer 5410909355401
    • VAN WEZEL Spegelglas, yttre spegel
    • Objektnummer 5828836
    • Vårt pris 115,19 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    VAN WEZEL Spegelglas, yttre spegel 7622836
    Artikelnummer: 7622836
    114,92 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 7622836
    • Tillverkarens VAN WEZEL
    • EAN nummer 5410909355722
    • VAN WEZEL Spegelglas, yttre spegel
    • Objektnummer 7622836
    • Vårt pris 114,92 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
  • -24%
    DIEDERICHS Spegelglas, yttre spegel 7831226
    Artikelnummer: 7831226
    197,68 kr
    inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader,
    • Tillverkarens varunummer 7831226
    • Tillverkarens DIEDERICHS
    • EAN nummer 4052355206374
    • DIEDERICHS Spegelglas, yttre spegel
    • Objektnummer 7831226
    • Vårt pris 197,68 kr
    • Skick  Helt ny
    Detaljer
FAQ: Kunders frågor och alla svar
0 Frågor
Frågor om ALKAR Spegelglas, yttre spegel 6412111?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Betalning:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för 6412111 ALKAR Spegelglas, yttre spegel 8424445088621 MasterCard® kreditkort— betalningsmetoder för 6412111 ALKAR Spegelglas, yttre spegel 6412111 Betala snabbt och enkelt med Visa ALKAR Spegelglas, yttre spegel 6412111 Spegelglas, yttre spegel 6412111 ALKAR 6412111 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet Betala Spegelglas, yttre spegel ALKAR 6412111 med banköverföring

Vill du lära dig mer om ALKAR Spegelglas, yttre spegel? Läs Spegelglas, yttre spegel 6412111 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp?  Kontakta oss

Leveranssätt:
Spegelglas, yttre spegel 8424445088621Pålitlig och säker frakt med DHL Spegelglas, yttre spegel 6412111 skickas säkert till din dörr av Postnord Spegelglas, yttre spegel 6412111 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 1900 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 1900 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

AUTODOC CLUB: En enkelt sökbar samling med fler än 1 000 PDF- och 1 600 videoguider!
loader Vänligen vänta...