• SHOP
  • CLUB
Pröva premiumkonto
0
Mitt garage
Lägg till fordon
0
produkter #12-3337
0,00 kr
Din kundvagn är tom
Det gör det enklare att hitta produkter som passar ditt fordon
KAN DU INTE HITTA DIN BIL I LISTAN?

ALANKO 10900955 Turboaggregat avgasturbo (ATL), inkl. Packningssats

Artikelnummer: 10900955 EAN: 4250476299682
Recensioner - 2
Beskrivning
  • Ny del
  • Mängdenhet: Styck
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: inkl. Packningssats
  • beakta tekniska uppgifterna
  • Överladdning: avgasturbo (ATL)
  • Objektnummer: 10900955
  • Vårt pris: 7716,82 kr
  • Tillverkare: ALANKO
  • EAN nummer: 4250476299682
  • för OE-nummer: Denna egenskap beror på bilmodellen ifråga.
  • Skick: Återtillverkad
Branschnummer: ALANKO 10900955
I lager
29,38 kr i bonus när du köper den här produkten
Du kommer att få 29,38 kr på ert bonus konto om du köpa denna produkt:
  • Spara dina bonusar genom att köpa produkter markerade med "BONUS";
  • Betala upp till 10% av din beställning med din sparade bonusar;
Gratis leverans av denna produkt
Rek. pris

Rek. pris är det rekommenderade försäljningspriset som fastställts av produktens tillverkare eller importör och som anges av tillverkaren, leverantören eller återförsäljaren. AUTODOC visar rek. pris (inkl. moms) för en produkt om den har mottagits från minst en leverantör, eller annan källa, som har sådan information.

16174,00 kr -52%
7716,82 kr

Pris inkl. 25% moms

gratis frakt

Lägg till i önskelista
Autodoc Plus till ALANKO 10900955
Läs mer
ALANKO 04L253016H Turboaggregat

Turboaggregat ALANKO 10900955 : Recension och utvärdering

Har du nånsin köpt den här produkten från AUTODOC: ALANKO Turboaggregat 10900955?

Betygsätt produkten

Lägg till foton eller videor i din recension
Lägg till filer
Hur stjärnbetyget beräknas

Kundrecensioner och stjärnbetyg hjälper våra kunder att lära sig mer om en produkt så att de enklare kan avgöra om den är värd att köpa. Stjärnbetyget beräknas med hjälp av en komplex algoritm, som tar hänsyn till hur länge sedan recensionen skrevs, om varan faktiskt köptes i AUTODOCs webbutik och om den returnerades eller inte.

Hur vi verifierar recensioner

Med taggen "verifierat köp" kan du hitta recensioner från kunder som har köpt varan tidigare i AUTODOCs webbshop. Taggen "verifierat köp" gäller för recensioner av produkter som köpts från samma konto som recensionerna skickades in från. Recensioner utan taggen "verifierat köp" är fortfarande viktiga för oss, men vi kan inte garantera att varorna som beskrivs i recensionerna har köpts i AUTODOCs webbutik.

FAQ: Kunders frågor och alla svar

1 Frågor
Frågor om ALANKO Turbo 10900955?
Om du fortfarande har frågor om din produkt eller om du vill få mer info om din produkt så kontakta oss. Du kommer lätt i direkt kontakt med oss för att ställa specifika frågor!
För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!
Ange ditt chassinummer (din VIN-kod) så kan vi behandla ditt ärende snabbare

N.A.: Hej
Passar den till bilen med vin TMBNN65J0BXXXXXX ?

05.02.2024

www.autodoc.se: Bästa kund.
Tack för din fråga.
Artikeln i frågan Turboaggregat 10900955 ALANKO passar inte ditt fordon med chassinummer TMBNN65J0BXXXXXX . Istället har du en originaldel med OEN: 03F 145 701 F = 10900947 ALANKO(https://www.autodoc.se/alanko/13028975?search=ALANKO+Turboaggregat+%2810900947%29).
Chatta gärna med oss vid behov.
Med vänliga hälsningar
AUTODOC -teamet

Populära inlägg

Betalningsmetoder:
Betala med PayPal — Betala snabbt och säkert för ALANKO Turboladdare 10900955
MasterCard — betalningsmetoder för ALANKO Turbo 10900955
Betala snabbt och enkelt med Visa ALANKO Turboaggregat 10900955
Utbytesturbo ALANKO 4250476299682 köpa via ditt konto — snabbt och enkelt krångelfritt på nätet
ALANKO Turboaggregat EAN 4250476299682 med banköverföring

Vill du lära dig mer om ALANKO Turboladdare?

Läs Turboaggregat 10900955 FAQ och kundrecensioner!

Behöver du hjälp? Kontakta oss

Leveranssätt:
Turbo 4250476299682 Pålitlig och säker frakt med DHL
Turboladdare 10900955 frakt med Postnord
Utbytesturbo 10900955 skickas säkert till din dörr av GLS

Varje beställning av varor för 2100 kr , så ingår fri frakt inuti Sverige. Om den totala beställningen är mindre än 2100 kr så tillkommer en fraktavgift på 99,00 kr.

  • 14-Dagars returpolicy
    14-Dagars returpolicy
  • Safe Order 200 dagar till
    Trygg beställning 200 dagar
  • Säkra betalningar
    Säkra betalningar
  • Fraktfritt
    Fraktfritt
ALANKO 10900955: reservdelar med liknande egenskaper
BE TURBO 126039
BE TURBO 129515
BTS Turbo T912430
BorgWarner 17208040
FISPA 48072
GARRETT 813860-0001
GARRETT 813860-3
GARRETT 8138601
HOFFER 6700072
JP GROUP 1117406400
LUCAS LTRPA7072401
MAHLE 030TC19515000
MEAT & DORIA 64072
3810,42 kr* Bästa pris garanterat
NISSENS 93266
8904,28 kr*
SCHLÜTTER TURBOLADER 17200814
SCHLÜTTER TURBOLADER 17205590
TURBO-MOT 651592
Technika TKA184TG
WE PARTS 432080024
WILMINK GROUP WG1308766
*Pris inkl. 25% moms, gratis frakt